С много усмивки, настроение и пъстри цветове учениците от 4. клас отбелязаха 1 юни – Международният ден на детето, като се включиха в инициативата за рисунка на асфалт: „Децата мечтаят“.
Паисиевци, подкрепени от своите учители: г-жа Маринова, г-жа Йошкова и г-жа Бечковска превърнаха училищния двор в истинска палитра от мечти, надежди и детско въображение. В своите рисунки те изразиха желанията си за свят, изпълнен с доброта, приятелство, обич и мир.
Инициативата донесе много радост и незабравими емоции.
Честит празник на всички деца!



