Средно училище „Свети Паисий Хилендарски“ – Пловдив получи три отлични оценки от
проведената през януари-февруари 2026 г., инспекция на Националния инспекторат по
образованието.
Резултатите в трите оценявани категории – „Образователен процес“, „Управление“ и
„Институционална среда“ са признание за усилията на екипа, учениците и родителите за
поддържането на високо ниво на образователния процес.
Всички усилия на училищната общност са насочени към пълноценното развитие на
учениците, професионализма на педагогическия екип, активното партньорство и подкрепа
на родителската общност.
С благодарност за ангажираността и подкрепата към всички родители, партньори и
приятели!
Продължаваме заедно да създаваме качествена образователна среда.
Училищният екип