Уважаеми родители,
Уведомяваме Ви, че на 15.05.2026 г. в училището ще се проведе изпращане на
абитуриентите.
В тази връзка учебните занятия ще бъдат организирани както следва:
Учениците от гимназиален етап ще бъдат първа смяна.
Учениците от прогимназиален етап ще бъдат втора смяна.