НИЕ ВЕЧЕ СМЕ ГРАМОТНИ!

С много вълнение, усмивки и гордост нашите първокласници отбелязаха своя първи голям успех по пътя към знанието! Под наслов „Ние вече сме грамотни!“, учениците от I A, I Б и I B класoве доказаха, че буквите вече нямат тайни за тях.

🎭 Пред своите родители и официални гости, малките големи ученици представиха богата програма. Кабинетите бяха изпълнени с енергията на техните празнични песни, трогващи стихотворения и забавни сценки и игри.

Под вещото ръководство на своите класни ръководители – г-жа Гергана Ангелова, г-жа Десислава Петрова и г-жа Ивайла Стоянова, както и на учителите ГЦОУД – г-жа Есра Емин, г-жа Радина Господинова и г-жа Евгения Бахчеванова първокласниците демонстрираха, че вече са уверени и самостоятелни читатели.

В края на тържеството всяко дете получи похвала за успешно овладяване на азбуката – признание за труда и старанието.❤️ Благодарим на всички родители за подкрепата и на учителите за търпението и вдъхновението!

На добър час, малки грамотници! Нека светлината на знанието ви води напред към нови приключения!