Лекция на тема: „Българското изкуство и култура след Освобождението“ с XII а- паралелка по графичен дизайн

Изкуствоведът Теодор Караколев беше гост-лектор в часа по история на изкуството на 12 „а“ клас – паралелка Графичен дизайн. Лекцията съвпадна с изучавания материал и заедно с учениците обсъждаха темата за родното в българското изкуство и култура след Освобождението.